Hütermann Eastern Europe Division a.s.
    Úhlová 796, 148 00 Praha 4

 

Vážení představitelé konkurenčních společností,

ať už jsou naše vzájemné vztahy jakékoliv, věřte, že jako obchodních soupeřů si Vás vážíme. Váš názor na to, kdo zvítězil v našich dosavadních vzájemných obchodních válkách může sice být jiný, než názor náš, nicméně na tom, že vzájemné bezohledné soupeření nebylo vždy příjemné se asi s námi shodnete. Celá věc by někdy mohla skončit dokonce i tím, že jeden z nás vyklidí příslušnou část trhu, a tím by bohužel mohli utrpět dokonce i Ti, o které nám všem jde především, tedy zákazníci. Jako management naší společnosti bychom Vás rádi seznámili s následujícími možnostmi, jak něco změnit:

1 - Na http://www.hutermann.com/akcie.htm   najdete nabídku našich akcií. Je zde tedy možnost, stát se spolumajiteli naší společnosti a uplatňovat z toho vyplývající práva. Pokud byste se snad Vy rozhodli k emisi akcií nebo prodávali podíl ve své firmě (případně svou firmu jako celek), budeme velice rádi pokud nás o Vaší nabídce budete informovat.

2 - Další možností je začít u nás nakupovat některé druhy zboží. Proč byste to měli dělat? Zde jsou některé důvody:

   - Zboží je pro Vás připraveno v našem skladu - případně v našem celním skladu (Free Zone) - v Praze k okamžitému odběru. Nemusíte platit  drahou mezinárodní dopravu, která navíc bývá riziková a může trvat týdny nebo i měsíce.

  - Platit je nutno až když si zboží odvážíte a při dalších odběrech dokonce i později. Je možné, že pokud jste doposud museli platit dokonce ještě před zahájením výroby, bude časová úspora obrovská (zvažte součet následujících časů: převod peněz + výroba + doprava + případné vyclení). Pokud nakoupíte u nás, budete moci Vaše peníze použít na něco jiného po dobu několika měsíců.

  - Vaše rozhodnutí o nákupu nemusíte dělat s několikaměsíčním předstihem. Vyvarujete se tak chybných rozhodnutí, nestane se Vám, že byste jednotlivé typy nakoupili v jiném poměru než je pak budou Vaši zákazníci požadovat. Nestane se Vám, že po tom, co dovezete velkou a drahou zásilku zboží, někdo (třeba ten otravný Hütermann ...) znenadání podobné zboží zlevní o 50% a sníží tak Váš prodej na minimum.

  - Dosud jste možná nakupovali nebo vyráběli jednou ročně, od nás můžete nakupovat třeba i jen po desítkách kusů jednou týdně nebo dokonce až ve chvíli, kdy Váš zákazník u Vás objedná. Nemusíte skladovat velké množství drahého zboží, bát se o něj, pojišťovat ho.

  - To, že obchodní politikou Hütermanna je nabídnout značkové a kvalitní zboží za extrémně nízké ceny není žádným tajemstvím. Ti z Vás, kteří budou k sobě upřímní nám asi přiznají, že se nám to i daří. Jste-li našimi konkurenty, pak máte jistě hodně velké obraty a při nákupu u nás byste proto dosáhli maximálních slev, o jejichž překvapující výši Vás velice rádi na požádání informujeme. Jsme zde opravdu přesvědčeni, že po sečtení všech Vašich nákladů, by pro Vás velmi pravděpodobně bylo výhodnější průběžně nakupovat u nás, než financovat Vaši vlastní výrobu.

  - Pokud je Váš vztah k nám zatížen něčím osobním z minulosti, věřte, že zde je zcela nový management, který má maximální zájem na tom, udržovat se VŠEMI obchodními partnery jen ty nejlepší vztahy a tam, kde tyto vztahy nejsou nebo byly narušeny, tyto vztahy navázat nebo obnovit.

4   - Máte-li zájem o OEM, kontaktujte nás, jistě se domluvíme.

Pokud Vás některá z výše uvedených myšlenek oslovila, neváhejte a kontaktujte náš nový vrcholový management prostřednictvím speciálního e-mail boxu org@hutermann.com

Zdraví Vás,

Váš Hütermann

 

                Zpět


 Copyright © 1999-2003 Hutermann Eastern Europe Division