Úvod O nás
Poznámka: Stále je funkční také původní internetový objednávkový formulář pro ty z Vás, kteří dáváte přednost variantě "vše v jednom".

O nás

TRADICE V ČR OD ROKU 1996

Hütermann Eastern Europe Division a.s. je velmi dynamická a flexibilní společnost s přímou orientací na maximální úspěch a progresivní expanzi. 

Historie společnosti Hütermann v ČR sahá do roku 1996, kdy byla založena společnost s ručením omezeným. Od roku 1999 již působí společnost Hütermann jako akciová společnost.

Společnost Hütermann byla založena s použitím kapitálu německých investorů jako jejich snaha o proniknutí na východní trh. Jejich přesvědčení, že orientace na východní trh povede k velkému úspěchu, bylo naprosto správné. 

Prvním krokem bylo získání velmi silné pozice na Českém trhu zejména v následujících oblastech: infrapasivní spínače, domovní zvonky, termostaty, svítidla s infraspínači, halogenové žárovky, alarmy. Po velice rychlém úspěchu v získání majority v těchto oblastech se sortiment Hütermann začal rozšiřovat a stále více druhů zboží bylo naší společností vyráběno a distribuováno.
 
Nedlouho poté se management společnosti rozhodl pokračovat na Slovensku a v dalších zemí východní Evropy. 

Portfolio společnosti se za dlouhá léta výrazně rozšířilo nejen v oblasti průmyslové a spotřební elektroniky, významné postavení jsme získali např. v oblasti GPS lokalizace osob a vozidel, domovních alarmů, kamerové techniky atd. 

Mezi naše obchodní partnery patří velká řada významných společností jak z oblasti velkoobchodů a montážních firem, tak stavebních firem, významným prvkem jsou také zakázky pro státní či komunální sféru.
S rozvojem internetu a internetového obchodování byl významně posílen prodej koncovým zákazníkům prostřednictvím eshopu, kde je nabízen celý sortiment zboží za velmi zajímavé ceny.

 

Každý ze zaměstnanců společnosti má své vlastní precisně definované úkoly v celém komplexním procesu obchodování společnosti Hütermann Eastern Europe Division a.s., což zajišťuje velmi efektivní způsob celého procesu komunikace s našimi zákazníky. 

Vlastní servisní středisko nabízí erudovanou technickou podporu jak spolupracujícím společnostem, tak koncovým zákazníkům.

 

Největší důraz v naší činnosti klademe na spokojenost našich obchodních partnerů a zákazníků nejen se zbožím a jeho cenami, ale s celým komplexem poskytovaných služeb.

Díky tomuto přístupu dosahujeme cílů, které byly vytyčeny, zákazníci, kteří se k nám s důvěrou vracejí, jsou toho nesporným důkazem.

 

Váš team Hütermann


Kategorie
Kontakt

Hütermann E.E.D. a.s. Úhlová 796
148 00 Praha 4

Telefon objednávky: 24491 2222, tech.podpora: 24491 3311
Mobil +420 732422463
E-mail objednavkycz@hutermann.com
Web www.hutermann.com/eshop/001/ Servis

MapaKde nás najdete

Otevírací doba Po-Pá: 8:00-16:00

Prodavač e-shopu

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište nám o něj!

Aktuality

Požární mini hlásič F9 . . . . s baterií o životnosti 10let

(04.10.2016)

Certifikovaný požární hlásič nové generace s desetiletou životností, nemusíte myslet na výměnu baterií.

GSM minialarm s lokalizací polohy

(07.09.2016)

GSM minialarm
- detekce pohybu
- magnetický kontrakt na okno/dveře
- detekce hluku
- GSM lokalizace polohy

LED vláknové žárovky

(15.08.2016)

retro design, E14/E27, 2-8W
ekvivalent až 68W žárovky

     Slovensko
     Česká pošta
     Ulozenka
     Heureka point
     DPD Private
     Doprava
     Tradice
     Google+    YouTube
   Cards
   PayPal