Hütermann Eastern Europe Division a.s.
    Úhlová 796, 148 00 Praha 4

 

V České televizi byl nedávno nalezen "videoodposlech".

Jistě si většina z Vás pamatuje na nedávné dramatické odhalení skrytě zabudovaných miniaturních kamer v České televizi a možná jste také hádali, která společnost tuto na trhu běžně nedostupnou a specializovanou techniku na zvláštní objednávku dodala specializované montážní firmě ....

                                                                           ... ANO UHODLI  JSTE!!!

Poznámka: pokud pro montážní firmu vyrábíme techniku na zakázku, nikdy nevíme, kam bude namontována - zákazník (montážní firma) nám to z pochopitelných důvodů nechce sdělit. Pouze výjimečně se náhodou někdy dodatečně dozvíme, kam byly kamery od nás namontovány a to například tak, že svoje výrobky poznáme na zpravodajských záběrech ze senzačního odhalení skrytých kamer. Pokud je technika od nás použita neeticky, je nám to opravdu velice líto ale přestože s tím nesouhlasíme, nemůžeme s tím nic dělat a v naprosté většině případů nemáme ani šanci se o tom jakkoli dozvědět.

P.S. Doporučujeme Vám, nechte si předvést obraz z našich nových barevných mikrokamer se zvýšenou ostrostí a také se informujte na naše možnosti vyrobit a dodat kamerovou techniku, kterou běžně nenabízíme v ceníku. (Nezapomeňte ale prosím, že za to kam a za jakým účelem jsou kamery namontovány, neodpovídá ten, kdo je pouze vyrobil, ale ten, kdo rozhodl o jejich montáži nebo jejich montáž objednal.)

Zdraví Vás,

Váš Hütermann a.s.

                 Zpět